Проект B4B: Біоенергетика для бізнесу

Проект Bioenergy for Business (B4B) фінансується рамковою програмою Європейського Союзу Horizon 2020 і реалізується консорціумом з 12 країн Європейського Союзу та України. Проект показує інвесторам і операторам котелень як використовувати біомасу енергоефективним і економічно доцільним способом.

Міжнародний проект Bioenergy for Business сприяє (частковому) заміщенню викопного палива (вугілля, нафти, газу), що використовується для виробництва теплової енергії, доступними ресурсами біомаси (такими як побічні продукти деревообробної промисловості, лісова біомаса, гранули, солома та інші сільськогосподарські відходи) в європейському Союзі і за його межами.

Проект B4B почався в 2015 році і протягом 32 місяців включатиме такі події як: національні інформаційні дні, семінари в області законодавства, практичні семінари, технічні екскурсії та навчальні поїздки, про які буде додатково повідомлено на веб-сайті наших партнерів, компанії НТЦ "Біомаса".

Будь ласка, ознайомтесь з інформаційними матеріалами, які були підготовлені в рамках виконання проекту B4B:

  • Інформаційний постер українською мовою;
  • Звіти, доступні для скачування;
  • Інструмент для розрахунку параметрів деревного палива;
  • Інструмент для розрахунку масштабування енергетичної установки;
  • Інтерв'ю з координатором проекту паном Гербертом Треттером;
  • Презентація по проекту B4B.

Для отримання додаткової інформації:

1. Зареєструйтеся як зацікавлена сторона на платформі: www.bioenergy4business.eu
2. Відвідайте веб-сайт проекту: www.bioenergy4business.eu
3. Ознайомтесь зі змістом інформаційної брошури.

Автори публікації відповідальні за її зміст. Представлена інформація може не збігатися з позицією Європейського Союзу. Європейська Комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, представленої на даному сайті.