Проект ASET - Сприяння цивільному суспільству у переході до сталої енергетики в Україні – Сербії – Македонії – Вірменії – Білорусі

Однорічний проект "Сприяння цивільному суспільству у переході до сталої енергетики", скорочено Проект ASET, розпочався в кінці серпня 2016 р. та закінчиться у жовтні 2017 р.

Проект - є співпрацею громадських організацій в рамках мережі INFORSE-Europe у 5 східних країнах: Білорусь, Вірменія, Данія, Македонія, Сербія та Україна.

Загальна мета проекту - це перехід 5 країн-учасниць проекту та в кінцевому рахунку всього регіону до сталої енергетики у спосіб, що виключає енергетичну бідність та зменшує бідність в цілому шляхом створення в регіонах робочих місць у секторах енергоефективності та відновлюваної енергетики.

Проект сприятиме розробці та підтримці сталих енергетичних стратегій, що будуть підтримані групою громадських організацій та матимуть вплив на офіційні енергетичні стратегії і плани. Цей вплив залежно від країни буде мати локальний чи національний характер.

Більше інформації про проект ASET тут

Оценка целесообразности использования биогаза на Ровенском полигоне ТБО

Цель: подготовить Технико-экономическое обоснование, что определит экономическую целесообразность внедрения проекта получения энергии с биогаза на полигоне г. Ровно, Украина.

Подробнее...

“Vision 2050” для оценки перспектив устойчивого развития энергетического сектора

Период: 2005 гг.

Финансирование: INFORSE (informational network of sustainable energy)

Описание проекта:

  • Оценка возможности замены ядерного и ископаемого топлива (в целом или частично в зависимости от региона) возобновляемыми источниками энергии (ВИЭ);
  • Оценка перспективы устойчивого развития энергетического сектора Украины;
  • Анализ законодательства Украины по энергосбережению и возобновляемым источникам энергии.

Подробнее...