Дата: 10-11 лютого 2021 року
Час: 10:00-16:00 за Центральноєвропейським часом (перевірте вашу часову зону тут: https://www.worldtimebuddy.com/).
Участь у семінарі безкоштовна. Для отримання додаткової інформації та реєстрації перейдіть за посиланням: https://bringing-value-to-agrobiomass.b2match.io/.


Проєкт AgroBioHeat організовує безкоштовний віртуальний метчмейкінг (захід із встановлення ділових контактів) «Надання цінності агробіомасі» 10-11 лютого 2021 р. Метою заходу є сприяння співпраці у напрямку сталого використання біомаси сільськогосподарського походження та побічних продуктів харчової промисловості.

Тематика заходу

 • Виробництво відновлюваної енергії;
 • Біопереробка;
 • Виробництво агробіомаси;
 • Логістика та обробка.

Чому варто взяти участь?

 • Потребуєте вдалих рішень для опалення? Дізнайтеся, у чому переваги опалення агробіомасою для вас.
 • Маєте побічні продукти агробіомаси? Дізнайтеся, як їх вигідно використовувати за допомогою технологій або партнерів.
 • Як постачальник ви можете просувати свої продукти (технології, послуги або компетенції) серед потенційних клієнтів або партнерів.

5 можливостей для вас

 • Знайдіть нових партнерів та клієнтів;
 • Дізнайтеся про актуальні технологічні рішення;
 • Просувайте власні продукти та сервіси;
 • Знайомтеся з новими постачальниками;
 • Будьте в курсі останніх тенденцій.

На території всієї Європи вирощують різноманітні сільськогосподарські культури і здійснюють їх переробку для отримання продовольства та кормів. Це призводить до утворення великого обсягу залишків і побічних продуктів, які можна використовувати для різних цілей; однак поточний рівень утилізації цих видів біомаси залишається, як правило, досить низьким. Використання залишків і побічних продуктів сільськогосподарського виробництва харчової промисловості може сприяти переходу від економіки, що базується на викопних ресурсах, до «зеленої» економіки. Сільське господарство може також забезпечити отримання додаткових ресурсів біомаси завдяки вдосконаленій практиці управління земельними ресурсами, наприклад, шляхом вирощування нових культур на маргінальних землях.

Незалежно від їх походження, зазначені ресурси агробіомаси можуть бути використані для виробництва енергії, хімічних речовин, нових продовольчих продуктів, фармацевтичних препаратів, матеріалів тощо.

У деяких випадках для реалізації цього потенціалу біомаси необхідно вирішити певну технологічну задачу, що вимагає інноваційного підходу та розробки нових процесів і обладнання. У багатьох випадках, наприклад, у разі використання агробіомаси для виробництва теплової енергії, на ринку вже є комерційні технології, готові до впровадження, але освоєнню ними ринку заважає відсутність ланцюгів створення вартості та відсутність знань про наявні технології.

Захід «Надання цінності агробіомасі» сприяє вирішенню цієї проблеми, надаючи учасникам онлайн-платформу метчмейкінгу для демонстрації своїх технологій, відображення технологічних чи матеріальних потреб або для пошуку партнерів з метою освоєння наявних надлишків ресурсів біомаси. Кінцева мета – поєднати інтереси відповідних зацікавлених сторін для сприяння новій співпраці щодо покращеного використання зазначених ресурсів біомаси.

Захід організовується проєктом AgroBioHeat за підтримки ряду інших проєктів, в основному також фінансованих ЄС, які зосереджені на різних аспектах переходу до більш екологічної біоекономіки. Проєкти, що підтримують захід:

BECOOL

Biogas Go Global

BIOPLAT-EU

DiBiCoo

GRACE

Go-Grass

MAGIC

MUSIC

PANACEA Network

POWER4BIO

Pro-Enrich