ГО «Агентство з відновлюваної енергетики» виконує проєкт  “Громадянське суспільство за сталу енергетику – від місцевого до національного рівня у Східній Європі” (SELNEE). Проєкт SELNEE розпочався у травні 2020 року і є співпрацею неурядових організацій в рамках мережі INFORSE-Europe у Данії, Україні та Білорусі.

Одним із завдань проєкту SELNEE є сприяння переходу населених пунктів на відновлювану енергетику та покращенню муніципальних планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату. В межах зазначеного завдання експерти ГО «АВЕ» виконали аналіз Плану дій зі сталого енергетичного розвитку міста Коростеня до 2020 року.

З метою представлення результатів аналізу Плану дій зі сталого енергетичного розвитку міста Коростеня до 2020 року ГО «АВЕ» провело онлайн зустріч з представниками Коростенської міської ради та її виконавчих органів.

Програма заходу передбачала представлення аналізу Плану дій зі сталого енергетичного розвитку міста Коростеня до 2020 року, його обговорення та обмін пропозиціями. Ознайомитися з презентацією представленого аналізу Плану дій щодо можна за посиланням.

На зустрічі були присутні:
1. Вигівський Володимир Васильович – перший заступник міського голови м. Коростеня;
3. Бабська Ганна Сергіївна – начальник відділу місцевого економічного розвитку управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради;
4. Сергеєва Анна Олександрівна – спеціаліст відділу місцевого економічного розвитку управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради, енергоменеджер.
5. Трибой Олександра Володимирівна – координатор проєкту SELNEE, ГО «АВЕ»
6. Олексій Епік Володимирович – старший консультант ГО «АВЕ»
7. Пастух Анна Володимирівна – консультант ГО «АВЕ».