Дата: 25 березня 2021 року, 10.00-13.00.

Передумови проведення семінару:
Семінар проводиться громадською організацією «Агентство з відновлюваної енергетики» в рамках виконання проєкту «Сприяння переходу України до «зеленої» енергетики», за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріали семінару відображають позицію авторів і не обов’язково відображають позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

Головною метою проекту є створення суспільного запиту на здійснення «зеленого» енергетичного переходу України до 2050 року у світлі Європейського зеленого курсу шляхом підвищення обізнаності національних та місцевих органів влади, відповідних зацікавлених сторін та широкої громадськості про необхідність та переваги переходу України до принципів «зеленої» енергетики.

До участі у семінарі запрошуються:
Місцеві органи самоврядування, місцеві державні адміністрації, представники територіальних громад, бізнес: аграрні компанії, компанії, що займаються впровадженням проектів ВДЕ, виробники теплової та електричної енергії.

Реєстрація за наступним посиланням: ФОРМА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ.

Всі зареєстровані учасники отримають посилання для під’єднання до онлайн семінару напередодні події.

Нижче можна ознайомитись з програмою семінару.

Контактна особа: Гайдай Ольга, haidai@rea.org.ua