Дата та час проведення вебінару: 12 вересня, о 14:00.

Централізоване теплопостачання (або центральне опалення) – найдоступніший спосіб забезпечити теплом густонаселені громади. Використання теплових насосів у централізованому опаленні (ЦО) дозволяє забезпечувати великі об’єми тепла, при цьому зменшуючи витрати на енергоносії та викиди парникових газів, оскільки потребує енергії землі, води та повітря, а не викопного палива. Це одне з рішень для громад, особливо в умовах найскладнішого опалювального сезону за всі роки незалежності України.

Які технічні особливості та вузькі місця виникають під час використання теплових насосів у системах централізованого постачання теплової енергії (ЦТ)?

Яких інвестицій потребує встановлення різних видів теплових насосів?

Як інші країни впроваджують теплові насоси у системах центрального опалення (приклад Данії)?

Ці та інші питання обговоримо 12 вересня о 14:00 на вебінарі «Теплові насоси у системах центрального опалення: як встановити та скільки коштує».

Як долучитись? 

Ти отримаєш посилання для приєднання до онлайн зустрічі у Zoom на свою електронну скриньку після реєстрації.

Кому буде корисний цей вебінар?

Представники органів місцевого самоврядування, енергоменеджери, представники теплопостачальних підприємств, центральних органів влади та бізнесу.

Спікери:

Пернілле Хартмунд Йоргенсен, консалтингова компанія “PlanEnergi”, Данія.

Нікола Боцов, консалтингова компанія “PlanEnergi”, Данія.

РЕЄСТРАЦІЯ до 10 вересня: https://forms.office.com/r/BpBB9Q7c2t

Організатори події: ГО “Екоклуб”, ГО “Екодія”, ГО “АВЕ”, Folkecenter, INFORSE-Europe

Вебінар проводиться в рамках проекту «Green Agents» за фінансової підтримки Фонду нової демократії Данії та співфінансування Європейського Союзу.