Дата та час проведення вебінару: 20 грудня, о 10:30.

Централізоване теплопостачання може стати одним із інструментів для громад на шляху до енергетичної незалежності. Проте обмеженість енергетичних ресурсів внаслідок російського вторгнення, а також неефективні системи теплопостачання сповільнюють сталий розвиток цього напрямку. В результаті, люди не отримують якісних послуг та переходять на використання індивідуального опалення. Натомість громади не наближуються до енергетичної безпеки та позбавляють місцевий бюджет відповідних фінансових надходжень.

Можливі напрямки розвитку централізованого теплопостачання включають використання теплових насосів та сонячних опалювальних станцій. Відновлювані джерела енергії можуть забезпечити теплопостачання густонаселених громад, особливо під час найскладнішого опалювального сезону.

Які технічні особливості використання сонячної енергії для опалення (передусім у централізованому теплопостачанні)? Які економічні аспекти та обмеження у використанні сонячної енергії у централізованому теплопостачанні? Про це та інше поговоримо на вебінарі «Опалення від сонця: виклики та можливості для центрального теплопостачання» 20 грудня о 10:30.

Цільова аудиторія: Працівники органів місцевого самоврядування, громадські активісти, працівники комунальних установ.

Місце проведення: Онлайн-платформа “Zoom”.

Спікери заходу:

  • Гуннар Бойе Олесен, координатор “International Network for Sustainable Energy”.
  • Костянтин Криницький, керівник відділу енергетики ГО “Екодія”.
  • Тонні Брінк, представник “Nordic Folkecenter for Renewable Energy”.

Реєстрація: https://forms.office.com/e/pvrm0vfPUU

Матеріали:

Сонячна енергія для опалення та централізованого теплопостачання – Гуннар Бойе Олесен, Тонні Брінк

Подія відбувається за фінансової підтримки New Democracy Fund (Данія), Європейського Союзу та Austauch.e.V. Її зміст є виключною відповідальністю організаторів і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.