25 березня Агентство з відновлюваної енергетики в рамках виконання проєкту «Сприяння переходу України до «зеленої» енергетики», за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety провели семінар «Відновлювані джерела енергії для декарбонізації: сонячна енергетика».

До участі в семінарі через онлайн-платформу та в режимі перегляду онлайн-трансляції у реальному часі загалом долучилися понад 1100 зацікавлених осіб, серед яких представники громадянського суспільства, об’єднаних територіальних громад, бізнесу та наукових установ.

Презентації спікерів:

Ризики глобального потепління. Енергетика та зміни клімату. Олексій Епік, старший консультант, Біоенергетична Асоціація України.

Що таке Європейський зелений курс? Переваги його впровадження для України. Георгій Гелетуха, директор ГО «АВЕ».

Стан розвитку сонячної енергетики в світі та Європейському Союзі. Володимир Крамар, Старший науковий співробітник, Інститут технічної теплофізики НАНУ.

Стан та перспективи розвитку сонячної енергетики в Україні.  Артем Семенишин, виконавчий директор «Асоціації сонячної енергетики України».

 

Відеозапис події на Youtube каналі ГО “АВЕ”.