Дата: 23 квітня, 2021
Час: 10:00 – 12:00
Участь у семінарі безкоштовна. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/EWMjR8BosZHTacpe6
До участі у семінарі запрошуються: представники органів місцевого самоврядування, місцевих державних адміністрацій, представники територіальних громад, компаній, що займаються впровадженням проектів ВДЕ, організації громадянського суспільства та інші зацікавлені організації і експерти.

З 2016 року в Україні розпочались публічні обговорення та розробка стратегічних документів зі сценаріями енергетичного переходу до 100% відновлюваної енергетики до 2050 року. Щоб слідувати цьому процесу як одному з елементів переходу, українські міста планують сталий енергетичний розвиток відповідно до Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК).

Цей семінар організовано в межах виконання проєкту “Громадянське суспільство за сталу енергетику – від місцевого до національного рівня у Східній Європі (SELNEE)”. Проєкт SELNEE розпочався у травні 2020 року і є співпрацею неурядових організацій в рамках мережі INFORSE-Europe у Данії, Україні та Білорусі. Діяльність проєкту SELNEE спрямована, зокрема, на посилення національних дій щодо сталої енергетики в Україні пропозиціями та адвокаційною діяльністю, а також обміном інформацією з організаціями громадянського суспільства.

Одним із завдань проєкту SELNEE є сприяння переходу населених пунктів на відновлювану енергетику та покращенню муніципальних планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК). Проведення онлайн семінару передбачає обмін досвідом щодо розробки і виконання ПДСЕРК у містах України.

Програма семінару:

Партнери проекту SELNEE:

      

Більше про проект “Громадянське суспільство за сталу енергетику – від місцевого до національного рівня у Східній Європі (SELNEE)” читайте тут: https://rea.org.ua/projects/472/  та тут: https://www.inforse.org/europe/SELNEE.htm

Проект SELNEE фінансово підтримується Фондом громадянського суспільства CISU – Civil Society in Development (Громадянське суспільство у розвитку), Данія