24 червня Агентство з відновлюваної енергетики в рамках виконання проєкту «Сприяння переходу України до «зеленої» енергетики», за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety провели семінар «Відновлювані джерела енергії та сталий розвиток для українських громад».

До участі в онлайн-семінарі через online платформу та в режимі перегляду онлайн-трансляції у реальному часі загалом долучилися понад 400 зацікавлених осіб, серед яких представники органів влади, громадянського суспільства, об’єднаних територіальних громад, бізнесу та наукових установ.

Презентації спікерів:

Представлення проєкту «Сприяння переходу України до «зеленої» енергетики». Георгій Гелетуха, директор ГО «АВЕ».

Розвиток відновлюваної енергетики – сприяння економічному зростанню регіонів. Юрій Шафаренко, заступник голови Держенергоефективності.

Ризики глобального потепління. Енергетика та зміни клімату. Олексій Епік, старший консультант, Біоенергетична Асоціація України.

ВДЕ для енергонезалежності громад: сонце, вітер, біомаса.  Володимир Крамар, Старший науковий співробітник, Інститут технічної теплофізики НАНУ.

Кращі практики впровадження проектів ВДЕ на місцевому рівні. Тетяна Желєзна, старший консультант ГО «АВЕ».

Успішні кейси використання аграрної біомаси для опалення в громадах.  Семен Драгнєв, експерт ГС “Біоенергетична асоціація України”.

Відеозапис події на Youtube каналі ГО “АВЕ”.