31 березня, 2023 Агентство з відновлюваної енергетики спільно з міжнародною мережею сталої енергетики INFORSE-Europe та датським фолькцентром з ВДЕ Nordic Folkecenter for Renewable Energy провели вебінар “Відновлювана енергетика та енергоефективність в Україні. Прості рішення для енергозбереження, безкоштовний онлайн-курс з ВДЕ, ТЕО встановлення теплового насосу в будинку”. У вебінарі прийняли більше 100 учасників з понад 200 зареєстрованих.

ПРОГРАМА

Відкриття організаторами

Онлайн курс про технології відновлюваних джерел енергії – DIERET, – Гуннар Бойе Олесен, Міжнародна мережа сталої енергетики INFORSE-Europe, Данія та Олександра Трибой, ГО «Агентство з відновлюваної енергетики», Україна.

Встановлення теплового насоса для будинку в м. Коростень, техніко-економічне обґрунтування, – Галина Істраті, Нікола Ботзов, PlanEnergi, компанія з енергетичного планування, Данія

Прості рішення для економії енергії та використання відновлюваних джерел на місцевому рівні, – Олександра Трибой, ГО «Агентство з відновлюваної енергетики», Україна.

Відео-запис

Організатори заходу: ГО “Агентство з відновлюваної енергетики”, Міжнародна мережа сталої енергетики INFORSE-Europe, Nordic Folkecenter for Renewable Energy.

Захід організовано в рамках проекту SELNEE, фінансово підтриманого Громадянським суспільством у розвитку (CISU), Данія.

Більше інформації про Проект SELNEE:

На сайті ГО “АВЕ”: rea.org.ua

На сайті INFORSE-Europe: inforse.org