26 лютого Агентство з відновлюваної енергетики в рамках виконання проєкту «Сприяння переходу України до «зеленої» енергетики», за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety провели семінар «Відновлювані джерела енергії для декарбонізації: біоенергетика».

До участі в семінарі через онлайн-платформу та в режимі перегляду онлайн-трансляції у реальному часі загалом долучилися понад 700 зацікавлених осіб, серед яких представники громадянського суспільства, об’єднаних територіальних громад, бізнесу та наукових установ.

Програма семінару.

Презентації спікерів:

Розвиток біоенергетики в світі та ЄС. Олексій Епік, старший консультант, Біоенергетична Асоціація України.

Потенціал, сучасний стан та перспективи впровадження біоенергетичних проєктів в Україні. Георгій Гелетуха, директор ГО «АВЕ».

Агробіомаса як найбільша складова енергетичного потенціалу біомаси в Україні. Тетяна Желєзна, старший консультант, ГО «АВЕ», Проект Agrobioheat.

Енергетичні культури та перспективи їх вирощування на маргінальних, деградованих та малопродуктивних землях. Олександра Трибой, Старший консультант, НТЦ “Біомаса”.

Приклади біоенергетичних проєктів в Україні, фінансові показники впровадження таких проєктів. Євген Олійник, зав. Відділом, НТЦ «Біомаса».

 

 

Відеозапис події на Youtube каналі ГО “АВЕ”.