29 квітня Агентство з відновлюваної енергетики в рамках виконання проєкту «Сприяння переходу України до «зеленої» енергетики», за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety провели семінар «Відновлювані джерела енергії для декарбонізації: вітрова енергетика».

До участі в семінарі через онлайн-платформу та в режимі перегляду онлайн-трансляції у реальному часі загалом долучилися понад 200 зацікавлених осіб, серед яких представники громадянського суспільства, об’єднаних територіальних громад, бізнесу та наукових установ.

Презентації спікерів:

Представлення проєкту «Сприяння переходу України до «зеленої» енергетики». Георгій Гелетуха, директор ГО «АВЕ».

Ризики глобального потепління. Енергетика та зміни клімату. Олексій Епік, старший консультант, Біоенергетична Асоціація України.

Європейський зелений курс як інструмент для широкомасштабного впровадження відновлюваних джерел енергії. Тетяна Желєзна, старший консультант, ГО «АВЕ».

Переваги зеленого енергетичного курсу для України. Георгій Гелетуха, директор ГО «АВЕ».

Стан розвитку вітрової енергетики в світі та Європейському Союзі.  Володимир Крамар, Старший науковий співробітник, Інститут технічної теплофізики НАНУ.

Стан та перспективи розвитку вітрової енергетики в Україні.  Андрій Конечєнков,
Голова правління Української вітроенергетичної асоціації.

 

Відеозапис події на Youtube каналі ГО “АВЕ”.