Основні результати виконання проекту «Сприяння заміщенню природного газу біомасою при виробництві теплової енергії»

Реалізація проекту «Сприяння заміщенню природного газу біомасою при виробництві теплової енергії» (далі Проекту), що фінансувався за підтримки американського народу наданій через USAID, була орієнтована на міста-партнери проекту «Муніципальна енергетична реформа» (Проект МЕР). Проект спрямований на налагодження співпраці між представниками профільних міністерств та відомств, представниками муніципалітетів та підприємств комунального теплопостачання для вирішення наступних питань:

  • організація надійного забезпечення теплопостачання  міст з використанням відновлюваних джерел енергії (ВДЕ);
  • сприяння ефективному енергетичному плануванню, якісній підготовці інвестиційних проектів в сфері виробництва теплової енергії з біомаси та активному розвитку місцевого потенціалу виробництва та використання твердого біопалива;
  • розповсюдження успішних практик.

Подробнее...

Презентація техніко-економічного обґрунтування будівництва котельної на біомасі в м. Вінниця

22 січня 2016 року у м. Вінниця відбувся семінар-зустріч «Презентація техніко-економічного обґрунтування будівництва котельної на біомасі в м. Вінниця» в рамках виконання проекту “Сприяння заміщенню природного газу біомасою при виробництві теплової енергії”.

Подробнее...

Виробники теплогенеруючого обладнання на твердій біомасі

При підготовці практичного посібника «Підготовка та впровадження проектів заміщення природного газу біомасою при виробництві теплової енергії в Україні» в рамках виконання Проекту «Сприяння заміщенню природного газу біомасою при виробництві теплової енергії», що фінансувався Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Громадською організацією «Агентство з відновлюваної енергетики» (АВЕ) було виконано пошук та сформовано перелік основних виробників теплогенеруючого обладнання на твердій біомасі.

Подробнее...

Презентація техніко-економічного обґрунтування будівництва котельної на біомасі в м. Дніпропетровськ

9 грудня 2015 року у м Дніпропетровськ на базі Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту відбувся семінар-зустріч «Презентація техніко-економічного обґрунтування будівництва котельної на біомасі в м. Дніпропетровськ» в рамках виконання проекту “Сприяння заміщенню природного газу біомасою при виробництві теплової енергії”.

Подробнее...

Результати оцінки потенціалу біомаси у Херсонській, Дніпропетровській та Вінницькій областях

В рамках виконання Проекту USAID «Сприяння заміщенню природного газу біомасою при виробництві теплової енергії», громадською організацією  «Агентство з відновлюваної енергетики» було виконано оцінку потенціалу біомаси, доступної для виробництва енергії, для відібраних міст-партнерів проекту "Муніципальна енергетична реформа в Україні". Оцінку потенціалу біомаси було виконано для Херсонської, Дніпропетровської та Вінницької областей.

З результатами даної оцінки можна ознайомитись за посиланнями нижче.

Оцінка енергетичного потенціалу біомаси у Херсонській області.

Оцінка енергетичного потенціалу біомаси у Дніпропетровській області.

Оцінка енергетичного потенціалу біомаси у Вінницькій області.

Презентація результатів проекту USAID-MEР у місті Херсон

Співробітники ГО "АВЕ" Ольга Гайдай та Вячеслав Антоненко взяли участь у роботі науково-практичної конференції "Європейська та вітчизняна практики впровадження енергозберігаючих проектів у житлових та громадських будівлях, на комунальних підприємствах тепло-, водопостачання", яка проходила в рамках Днів сталої енергії у місті Херсон та проводилась Херсонською міською радою за підтримки Проекту USAID-MER та Асоціації енергоефективні міста України.

Подробнее...

Посібник «Підготовка та впровадження проектів заміщення природного газу біомасою при виробництві теплової енергії в Україні»

Практичний посібник «Підготовка та впровадження проектів заміщення природного газу біомасою при виробництві теплової енергії в Україні» підготовлений ГО «Агентство з відновлюваної енергетики» в рамках завдання Проекту USAID «Сприяння заміщенню природного газу біомасою при виробництві теплової енергії».

Подробнее...

Семінар "Підготовка ТЕО інвестиційних проектів використання біомаси для виробництва теплової енергії в Україні"

16 липня 2015 року у Києві в рамках виконання проекту “Сприяння заміщенню природного газу біомасою при виробництві теплової енергії” експертами Громадської організації «Агентство з відновлюваної енергетики» було проведено семінар “Підготовка ТЕО інвестиційних проектів використання біомаси для виробництв теплової енергії”.

Подробнее...

Результати відбору міст-партнерів

ГО «Агентство з відновлюваної енергетики»  в рамках виконання Проекту «Сприяння заміщенню природного газу біомасою при виробництві теплової енергії» завершило розгляд заявок від міст-партнерів для надання їм допомоги в розробці заходів направлених на залучення інвестицій в сектор виробництва теплової енергії з біомаси та заміщення природного газу в бюджетній сфері та ЖКГ.

Подробнее...

Семінар "Підвищення обізнаності представників міст-партнерів в сфері заміщення природного газу біомасою"

30 березня 2015 року у Києві в рамках виконання проекту “Сприяння заміщенню природного газу біомасою при виробництві теплової енергії” експертами Громадської організації «Агентство з відновлюваної енергетики» було проведено семінар “Підвищення обізнаності представників міст-партнерів в сфері заміщення природного газу біомасою”. В продовження роботи семінару 31 березня було організовано технічну екскурсію на об’єкти успішно реалізованих проектів виробництва теплової енергії з біомаси.

Подробнее...

Семінар-дискусія “Підвищення обізнаності представників урядових органів в сфері заміщення природного газу біомасою”

18 лютого 2015 року в рамках виконання проекту “Сприяння заміщенню природного газу біомасою при виробництві теплової енергії” та спільного плану дій з Держенергоефективністю України експертами Агентства з відновлюваної енергетики було проведено семінар «Підвищення обізнаності представників урядових органів в сфері заміщення природного газу біомасою».

Подробнее...

АВЕ розпочинає реалізацію проекту USAID-MЕР

 

 

 

 

Агентство з відновлюваної енергетики (АВЕ) розпочинає реалізацію Проекту «Сприяння заміщенню природного газу біомасою при виробництві теплової енергії», який фінансується Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (МЕР). Здійснення такого проекту стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через USAID.

Метою проекту є сприяння ефективності підготовки та реалізації проектів у сфері виробництва теплової енергії з біомаси, створення умов для залучення інвестицій, забезпечення соціальної доступності та якості послуг теплопостачання, допомога економічному розвитку міст-партнерів проекту USAID МЕР та зміцнення їх енергетичної незалежності. Важливим є також внесок проекту до розбудови сектору використання відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) з дотриманням критеріїв сталості.

Подробнее...